Budownictwo

Wysoka jakość końcowego produktu – o producencie okien drewnianych

Producent okien drewnianych Małopolska - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na www.oknostol.com.pl.

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Współgrają z każdą konstrukcją – od zabytkowych domów po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna produkowane przy użyciu innowacyjnych metod

W dzisiejszych czasach okna drewniane są wytwarzane z użyciem innowacyjnych technologii, dzięki czemu gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a mycie jest błyskawiczne. Okna drewniane wyglądają niezwykle efektownie, posiadają lśniącą powierzchnię, najlepszej jakości uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Naturalne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak chętnie nabywane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno możesz samodzielnie konserwować

Producent okien drewnianych przeważnie proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe drzwi, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako element nietoksyczny jest zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, zdaje egzamin przy rekonstrukcji zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i estetyczne komponenty drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]