Dbanie o zdrowie

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Skorzystaj z usług polskiego psychologa Leicester.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz ciągle nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje szereg kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca w obcym państwa, generują mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem pracy. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy będą przekazane dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339