Finanse

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Potrzebujesz więcej informacji o automatycznym księgowaniem przelewów? Skieruj się na flobo.io

Właściciele firm nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, pensjonatów i biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych czy niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]