balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina
Handel

Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]