Budownictwo Handel

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Dowiedz się, gdzie kupić blachę na rąbek, wejdź na https://www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze grono sympatyków, bowiem doskonale łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Pięknie wyglądająca i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się prostym oraz jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję i wspaniale pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii i trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy i powleczone specjalną powłoką gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08