bagażniki dachowe
Handel Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]