Handel Sport, rekreacja, hobby

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Szukasz potników? Wejdź na horse-trade.pl.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli pragniesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę absorbującą pot koni lub wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]