Handel Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Co trzeba wiedzieć o Renault części Kraków?

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, nadwozia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]