Budownictwo Handel

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Potrzebujesz drzwi drewnianych wewnętrznych? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu świetne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w klasycznym tonie. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, mahoniu i sosny

Drewno to naturalny materiał, który odpowiednio pielęgnowany może zachować się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono przytulne i bardziej intymne. Dzisiejsza technologia umożliwia znakomite dopasowanie parametrów drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym designem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się stosowną izolacją cieplną oraz niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie deformują się. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny czy dębu, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody i masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi drewniane produkowane są także na wymiar

Chciałbyś założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym lub wypukłym, co z pewnością podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]