Handel

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zobacz, gdzie kupić etykiety na bimber.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na urodziny, Sylwestra czy ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za obecność, imionach Pana i Pani Młodej lub miejscu i dniu ślubu. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych kolorach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Personalizowane etykiety na butelki – oznaczaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeśli robisz swoje soki, nalewki bądź wina i dajesz je rodzinie lub znajomym przy różnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]