Budownictwo Handel

Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Sprawdź, gdzie zamówić trapez na dach, wejdź na http://tinyurl.com/y5qmpmgs.

Blachy trapezowe na dach tworzą trwałe pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i odporna blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też bez zarzutu prezentować się jako wykończenie składów, garaży lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08