Handel Technologie

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Ocenia się, iż używając drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można aż o 90% zredukować koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się najczęściej w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w różnorodnych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny oraz solidny, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]