Handel Tematyka żywnościowa

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Jeśli szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio, koniecznie wejdź na cafessima.pl.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza rozpoczęła w końcu XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ kupił niewielki obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawowca oraz tworzono ich oryginalne kompozycje. Ekspresowo podbiły one serca rezydentów miasta. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje aromatem swoich mieszanek, wytyczając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, smacznej kawy trwa wręcz moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tego producenta. Aktualnie na rynku spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż wyróżniają się intensywnym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek z kawą do wielu znanych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące smakowitą kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Superbia), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]