Handel Wyposażenie i aranżacja wnętrz

Mieszkanie w skandynawskim stylu – o ofercie sklepu Deco Skład

Sprawdź, gdzie kupić akcesoria kuchenne.

Najlepiej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas przedmioty odzwierciedlające naszą osobowość. W takim pomieszczeniu potrafimy szybciej wypocząć po długim dniu pracy. Dlatego tak istotna jest troska o stosowne zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom albo dopiero planujesz jakiś remont, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – akcesoria łazienkowe oraz wyposażenie wnętrz

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria oraz meble wykonane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Jego podstawową cechą jest nieskomplikowane wzornictwo, spora doza surowości, jak również skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych, częstokroć obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a jednocześnie prym wiodą tu też mocne dążenia, żeby aranżować mieszkania w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź przejrzeć jego ofertę przez internet, odkryjesz bogaty wybór dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, jak również ozdób i mebli do przedpokoju, salonu czy bawialni dziecka. Tu kupisz tekstylia do kuchni i cudowne nowoczesne zastawy stołowe, którymi zachwycą się wszyscy domownicy, a także akcesoria do pieczenia, gotowania oraz przechowywania. Jeśli pragniesz gustownej łazienki, sprawdź przyrządy i komplety łazienkowe starannie wyselekcjonowane z oferty cenionych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś entuzjastą czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład zamówisz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Przydatny blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie przedstawia sporo interesujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam otrzymasz dotyczą nie tylko urządzania wnętrz, zakupu komfortowych sprzętów czy wyboru najlepszych akcesoriów i designerskich dodatków. To też nieszablonowe pomysły na prezenty dla bliskich z okazji różnych wydarzeń, świąt oraz rocznic. Warto odwiedzać ten blog systematycznie, by być stale na bieżąco z najpopularniejszymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Dane teleadresowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]