Handel

Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Więcej w temacie chemia profesjonalna sklep internetowy na verdeavis.pl.

Żeby zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – usuwanie zabrudzeń każdego rodzaju

Asortyment profesjonalnych środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni bądź osadu z tłuszczów.

Zabezpieczenie powłok za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy między nimi środki do osłony metali przed korozją, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, jak również impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]