Budownictwo Handel

Producent drzwi drewnianych – szeroki wybór produktów i kompleksowa obsługa

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiły, iż jego pracownicy zapewniają odbiorcom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale też ich trwałość, uzyskane za sprawą zastosowania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca dbałość o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji klienta, całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości.

Czym cechują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką troską o jakość własnych produktów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomity wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują solidnych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższą wygodę – wydajnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami i są świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem produkowane są tylko z materiałów najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, co da pewność, że zamontowanie drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, doskonale dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale też ich formatu.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]