Handel

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Dowiedz się więcej o słoikach hurt na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to również sektor, w którym idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim niszowym, zdrowym albo pysznym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od polskiego dystrybutora

Jasne jest, iż oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. ocet, piwo kraftowe albo dżemy, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale również oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików oraz butelek. Dzięki temu także dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i inne akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoiki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek i słoików hurtowo można również kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]