Handel

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Sprawdź, gdzie kupić słój z kranem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]