Internetowe witryny Usługi

Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Szukasz więcej wiadomości o tworzeniu sklepów internetowych? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl.

Chcesz otworzyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy statystyk sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma dużo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do większej grupy klientów. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, wykorzystanie wyłącznie przetestowanych, koniecznych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych artykułach albo publikować poradniki i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]