Handel Kosztowności

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Zgłoś się po poradę do złotnika Kraków na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal jest wiele artykułów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Kupno platynowej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pokaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inny ważny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę czy też broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]