Kosztowności

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Potrzebujesz kolczyków srebrnych? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak rozchwytywane oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które cudownie wysmuklają szyję. Mogą być okraszone drogocennymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii uszu, co często występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy próbę oraz technikę ich produkcji – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały doskonale, musimy dokładnie je czyścić i systematycznie usuwać wszelkie zabrudzenia. Należy odkurzać je regularnie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne preparaty zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych sposobów polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle podrażniają miękką strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.