Handel Kosztowności

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Chcesz zamówić biżuterię srebrną? Wejdź na www.bizutik.pl.

Jest z ludźmi od stuleci i pomimo dostępności wielu nowych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo często noszą kobiety i panowie, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować czy pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]