Handel Kosztowności

Wisiorki srebrne

Potrzebujesz wisiorków? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Moc wisiorków

Posiadanie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety tylko nieliczne z pań mogą zafundować sobie luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, kwadratu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]