Kształcenie

Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku architektonicznego?

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu rysunku architektonicznego? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na http://tinyurl.com/y2ntzdr9.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki zawodowców, które pozwolą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]