Kształcenie

Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o digital paintingu? Wejdź na domin-krakow.pl

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również obrabiać grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, animacją i filmem.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]