Kształcenie

Photoshopa możesz nauczyć się zdalnie – o kursach digital paintingu online

Aktualna oferta kursu digital paintingu online.

Adobe Photoshop to program, który od dekad jest nadrzędnym narzędziem pracy osób trudniących się retuszem fotografii i samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat na skutek swojej uniwersalności, a w zasadzie możliwości dodawania do niego najrozmaitszych praktycznych pędzli rastrowych imitujących efekty, jakie dają autentyczne farby, oprogramowanie to pokochali także graficy oraz ilustratorzy. W dzisiejszych czasach twórcy animacji i gier używają Photoshopa do planowania wyglądu postaci czy malowania teł w swoich produkcjach. Nic zatem dziwnego, że osoby, które chcą wejść w świat digital paintingu, na ogół w pierwszej kolejności pragną zapisać się na dobry kurs Photoshopa.

Kurs Photoshop – online czy może w szkole rysunku i malarstwa?

Program Photoshop jest ogromnie rozpowszechniony, więc co rusz tworzone są dziesiątki godzin szkoleń opisujących jego funkcje, a także demonstrujących wykorzystanie coraz to nowszych pędzli, o które można go uzupełnić. Niektóre takie tutoriale bez przeszkód obejrzysz na darmowych platformach video, aczkolwiek z takich pobieżnych kursów ciężko opanować dobrze digital painting. Rekomendowaną drogą jest zapisanie się na kurs prowadzony przez obeznanego instruktora, podczas którego poznasz nie tylko najważniejsze narzędzia programu, ale również dowiesz się jak je sprawnie wykorzystywać. Takie lekcje oferowane są najczęściej przez szkoły rysunku i malarstwa, jednak gdy nie masz możliwości w nich partycypować, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu przez internet i nauczyć się technik malarstwa komputerowego nie opuszczając mieszkania!

Kurs Photoshop online – wybierz szkolenie z możliwością bezpośredniego konsultacji z instruktorem

Korzystając z video kursu Adobe Photoshop wypada szukać tutoriali, które nie zostawiają ucznia samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak stworzyć dany typ obrazu. Photoshop bywa z początku dla wielu użytkowników bardzo skomplikowany i niekiedy pożądany jest bezpośredni kontakt z nauczycielem, który wskaże najlepszy kierunek bądź objaśni, z jakiego powodu nie uzyskujemy jakiegoś efektu. Wypada zatem postawić na taki kurs digital paintingu online, który w zakresie zakupionej usługi daje możliwość kontaktu z twórcą szkolenia, co sprawi, że każda wątpliwość zostanie precyzyjnie wytłumaczona. Dobrze też poszukać kursu online, na zakończenie którego wykonana przez kursanta praca zostanie starannie oceniona przez autora instruktażu. Korekta obrazu przeprowadzona przez kompetentnego instruktora uczy krytycznej oceny osobistej twórczości, co umożliwia samodzielne wskazanie artystycznych niedociągnięć technicznych.

Dane teleadresowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]