Kształcenie

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Kursy rysunku Kraków - sprawdź aktualną ofertę.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Kraków, Gdańsk, Warszawa czy Łódź. Nie brakuje też kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]