Kształcenie

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ odnajdziesz pełną ofertę kursu rysunku Kraków.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]