Promocja Usługi

Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Uzyskaj poradę rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego opracowanie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by zdobyć certyfikat jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]