Promocja Usługi

Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Zajrzyj na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ aby dowiedzieć się, kto wykonuje wirtualny spacer VR.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – popraw konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności lub restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]