Rozwiązania dla przemysłu

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Na ultrarobotics.pl dowiecie się wszystkiego o dystrybutorze silników prądu stałego.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze użycie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i inne

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także silników DC produkowanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a dzięki możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]