Sport, rekreacja, hobby Turystyka i podróże

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Szukasz korzystnej oferty wypraw górskich? Nie zwlekaj! Zajrzyj na ten link.

Lubisz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym bezpieczne i dobrze przygotowane eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych wycieczkach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień i poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników i liderów znających charakter górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Andy.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]