Transport i spedycja

Coloradobus – busy z Łodzi do Frankfurtu nad Menem

Podróżuj wygodnie i tanio – wybierz nasz bus Łódź Frankfurt, aby dostać się z Polski do Niemiec komfortowymi, nowocześnie wyposażonymi pojazdami od drzwi do drzwi!

Nasza firma Coloradobus zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług przewozowych już od 1992 roku. Od tego momentu zaufały nam tysiące pasażerów, którzy nadal wybierają naszą ofertę przejazdów międzynarodowych.

Gdy chcesz dostać się do Frankfurtu w Niemczech z Łodzi albo z okolicznych miejscowości w województwie łódzkim, poznaj bliżej naszą ofertę, a potem wykonaj swoją rezerwację!

Busy Łódź Frankfurt od drzwi do drzwi

Razem z nam możesz wybrać bus Łódź Frankfurt, aby dzięki czemu skorzystać z komfortowego dojazdu bez obaw o dodatkowe koszty i utratę cennego czasu. Prowadzimy obsługę door to door, czyli od drzwi do drzwi, w ramach której odbieramy pasażerów spod wskazanego adresu i dowozimy ich bezpośrednio do konkretnego celu.

Korzystając z naszej obsługi od drzwi do drzwi, możesz wygodnie podróżować bez konieczności przesiadek, dojazdów na przystanek oraz do miejsca zamieszkania. Opracowujemy nasze trasy tak, aby zapewnić naszym pasażerom maksymalny komfort i krótki czas dojazdu!

Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

W naszej firmie Coloradobus każdy bus Łódź Frankfurt gwarantuje wygodę podróży. Dysponujemy sprawdzonymi pojazdami od uznanych marek jak Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II i Renault Master III, które posiadają nowoczesne wyposażenie dla wygody podróży nawet na długich trasach.

Wszystkie z naszych busów wyposażone są w wygodne siedzenia z opcją ich rozkładania, zapewniają dużą przestrzeń dla pasażerów oraz mają klimatyzację, aby dojazdy były komfortowe niezależnie od pory roku i długości trasy.

Nasze busy są także regularnie kontrolowane, serwisowane oraz mają kompleksowe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Busy prowadzone są przez 2 kierowców na zmianę, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa dojazdów. Nasi kierowcy są także zawsze gotowi do pomocy podczas podróży i dopasowują się elastycznie do potrzeb klientów.

Tanie busy Łódź Frankfurt

Kładziemy nacisk na przystępne ceny, dlatego razem z nami nie musisz płacić dużo za podróże na trasach Polska – Niemcy i Niemcy – Polska. Zapewniamy znacznie niższe ceny niż przy podróży innymi środkami transportu, a dla naszych klientów przygotowaliśmy także wiele atrakcyjnych promocji.

Wybierając nasz bus Łódź Frankfurt, możesz mieć pewność, że podróż będzie niedroga i wygodna, a Ty dostaniesz się do celu bez dodatkowych kosztów dzięki obsłudze door to door!

Bus Łódź Frankfurt dla grup zorganizowanych

Chcesz zorganizować dojazd do Niemiec na trasie Łódź Frankfurt albo na trasie powrotnej? Skorzystaj z naszej oferty przewozów międzynarodowych!

W Coloradobus prowadzimy obsługę grup zorganizowanych do 7 osób, dzięki czemu możemy zapewnić indywidualne dopasowanie oraz bardzo atrakcyjne ceny dojazdów. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły, a my zadbamy o to, aby dojazd był wygodny, szybki i tani.

Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

  • Obsługa przewozów od drzwi do drzwi – nasze busy kursują door to door, dlatego nie musisz korzystać z innych środków transportu.
  • Regularna obsługa tras – systematycznie dojeżdżamy do Niemiec i Polski w ciągu całego tygodnia.
  • Tanie bilety – wybierając naszą firmę, nie przepłacasz za dojazdy. Można płacić także w euro.
  • Dodatkowe rabaty – razem z nami możesz skorzystać z dodatkowych promocji dla stałych klientów i dla grup.
  • Nowocześnie wyposażone busy – to gwarancja komfortowego i bezpiecznego dojazdu.
  • Brak opłat za duży bagaż – nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za nadbagaż.

Źródło tekstu: https://www.coloradobus.pl/busy-lodz-frankfurt-nad-menem.html