Uroda

Jakie wybrać kosmetyki do makijażu oczy i brwi?

Potrzebujesz kosmetyków do makijażu oczu? Skieruj się na ten adres.

Kosmetyki niezbędne do wykonania podstawowego makijażu oczu

Podkreślenie oczu to niezbędny etap wykonania makijażu. Należy rozpocząć go od użycia stosownej bazy pod cienie. Baza uniemożliwia zbieranie się cieni w fałdzie powieki i jest bardzo pomocna, zwłaszcza jeśli ma się problemy z opadającą lub przetłuszczającą się powieką. Oprócz tego baza zwiększa trwałość makijażu oczu, wyrównuje koloryt cery, czyli maskuje widoczne naczynka i zaczerwienienie, a także podkreśla barwy cieni do powiek. W asortymencie sklepów dostępne są kosmetyki w płynie, w kredce lub w słoiczku, dlatego bez przeszkód można nabyć te, które odpowiadają naszym indywidualnym upodobaniom.

Do aplikacji prostego makijażu oczu niezbędne są cienie do powiek. Zależnie od upodobań można zamówić już gotowe palety cieni albo samemu wybrać ich odcienie spomiędzy licznych oferowanych pojedynczych wkładów do palet magnetycznych. Aby uatrakcyjnić makijaż oczu, m.in. uwydatnić obrys oka i zagęścić optycznie rzęsy, zastosuj kredki do oczu lub eyeliner. Jeżeli zaś lubisz zakładać sztuczne rzęsy, to polecamy narysować cienką linię na powiece, która ukryje ich pasek. Oprócz tego eyelinery i kredki umożliwiają wizualną zmianę kształtu oka, wyciągając albo zaokrąglając je.

Finalnym elementem makijażu oczu jest nałożenie maskary do rzęs. Możemy kupić te zwiększające objętość rzęs, przedłużające je bądź o ciekawej barwie.

Jeśli kochasz błyszczenie w makijażu, to polecamy spróbować pigmenty do makijażu. W przypadku korzystania z pigmentów nie wolno pominąć odpowiedniego kleju bądź bazy, by jego drobinki się tak szybko nie wykruszyły.

W prywatnej kosmetyczce warto posiadać płyn do makijażu wodoodpornego. To pomocny artykuł, w szczególności jeśli używamy kosmetyków w żelu np. eyelinerów w słoiczku albo pomady do brwi, które czasem przysychają. Taki płyn można również stosować do cieni do powiek.

Prosty makijaż brwi oraz oczu – nie musisz być profesjonalistą

Do naniesienia prostego makijażu brwi oraz oczu nie trzeba większych umiejętności ani ogromnej kolekcji kosmetycznych produktów. To prawda,malowanie równej kreski eyelinerem wymaga lekkiej wprawy, jednak już cienie, w szczególności te połyskujące, można bez trudu nanosić opuszkami palców. Ważne jest wyłącznie to, aby w wykonanym makijażu czuć się pięknie.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]