Budownictwo Usługi

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Więcej szczegółów o Kraków architekt uzyskasz tutaj.

Biuro projektowe świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzorować postęp prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę budynku bądź zaproponować aranżację już istniejących domów.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię kreatywne, nieszablonowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od wielu budowli w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. mieszkania na wynajem, żłobki, obiekty rekreacyjne i biura. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może również opracować plan praktycznych i obszernych garderób, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]