catering impreza
Usługi

Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Okres letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w rzeczywistości co rusz w różnych miejscowościach w Polsce organizowane są bankiety, konferencje albo benefisy. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na prestiżowych galach

Masz zamówioną salę na imprezę lub wybrałeś już lokalizację, gdzie wyprawisz piknik? Świetnie! W tej chwili natomiast trzeba zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smacznych trunków, przekąsek oraz ciepłych potraw. Weź pod uwagę, że podczas ważnych gal nie wystarczy postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i myśleć, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa imprezy jest ważna – przemyślane rozstawienie stołów, eleganckie dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno docenią także, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – atuty cateringu na imprezę

Zaletą skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje wyśmienite menu, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje będą przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą zabawić uczestników popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów oferty podpowie ona, jakie potrawy, napoje i zakąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]