Usługi

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Catering na wesele - skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub wesela, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć menu, a potem naszykować i podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie wesela to wielki stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na dobór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń , układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości trunków oraz zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, żeby stoły były wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy były smaczne i ładnie ułożone na talerzach, a także aby kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, kucharzy i managerów, gotowych na obsługę eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, zarówno w sferze aktywności dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc samemu skomponować jadłospis z proponowanych dań. Warto jednakże podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]