Usługi

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Dowiedz się więcej o serwisie okien PCV na https://www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle wpływają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]