Usługi

Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Szukasz więcej wiadomości o lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Kliknij tutaj.

Zwykle w przypadku imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie organizujemy spotkań z przyjaciółmi i rodziną, uważając, że nie jest to potrzebne. Jednakże zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których huczne uczczenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w mieszkaniu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach, kupować i spożywać alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo różnić od innych? Naturalnie, że nie. Stąd lepszą drogą jest zamówienie sali na 18 urodziny. Nierzadko paru znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz równocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę na powietrzu? Wyszukaj salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali też jest ogromnie ważny, aby zaproszeni do głębi oddali się atmosferze zabawy. Polecamy więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale również do zasobności portfela i finansów klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]