Usługi

Jak wybrać salę weselną na ślub?

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę sali weselnej w okolicach Krakowa w dobrej cenie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie okoliczności wypada wziąć pod uwagę?

Szukając miejsca na wesele para młoda powinna rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników zabawy, by być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli salę do tańca. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i dekoracja stołów. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Impreza może zostać wyprawiona również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]