Transport i spedycja Usługi

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking strzeżony lotnisko Balice. Uzyskaj więcej informacji.

Wygoda, sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone miasta świata i szybkość – to najistotniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Decydując się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]