Budownictwo Usługi

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Aranżacja wnętrz Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]