Transport i spedycja Usługi

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o Kraków Balice parking.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]