usługi cateringowe
Usługi

Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie firmowe bądź prywatne, na które chcesz zaprosić sporą ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje i małe przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zwykle potrzebują odpowiedniej oprawy także w sferze potraw. Wszak nie wypada położyć na stolikach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Catering świąteczny i okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych z reguły oferują kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, urodzin czy ślubów. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i katalogiem posiłków sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, a przy tym być także otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez przeróżnego typu to codzienność, więc długoletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – oszałamiające dania i doświadczona kadra kelnerska

Organizacja potraw choćby dla skromnej liczby gości jest ogromnym problemem, głównie wtedy, gdy musimy wykonać to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów imprezy. Jest to również możliwość uraczenia gości rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, iż istotną cechą dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]