Usługi

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Catering biurowy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Warsztaty, konferencja czy ważne negocjacje biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 6-8 godzin, często nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy dostają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są zazwyczaj trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć duży posiłek w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zanieść na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie rąk czy ubrania. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część kursów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, dają bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Ponadto jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji lub płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając kupione po drodze w sklepie czy też samodzielnie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o komfort gości.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]