Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - zobacz co może Ci zaoferować.

Oświetlenie samochodowe to wyjątkowo istotny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł lub zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie spowodować groźną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej jakości świateł jest ważne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Zasadniczo w asortymencie OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, spółka oferuje też LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów agro, specjalnych czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez niektóre służby światła białe oraz niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców spędzających sporo tygodni w trasie. A to raptem ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry szczegółowo analizuje oczekiwania swoich odbiorców

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół fachowców gotowy zrealizować zamysł kontrahenta, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację lampy. Co istotne, spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą dokładnych analiz oczekiwań swoich kontrahentów, zaangażowania w kompleksowe testowanie swoich produktów i budowania doświadczonej kadry profesjonalistów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]