Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Wybór kasku na motor

Dowiedz się, gdzie zamówić kaskom motocyklowym, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie ekspedycje – kask to obowiązkowy składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli jaki? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są różnorodne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – wskutek tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]